Envelope
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 E.V.

Go down 
AutorWiadomość
E.V.
Adminka
E.V.


Liczba postów : 13
Join date : 11/01/2016

E.V.              Empty
PisanieTemat: E.V.    E.V.              EmptyPią Lut 12, 2016 1:00 pm

Nazwa na EnVelope: E.V. (Czytaj "Ivi", lub jak tam wolisz). Skrót od EnVelope, brawo, jesteś bardzo spostrzegawczym człowiekiem ;D
Płeć: Dziewczyna.
Charakter: Na pewno nie gryzę (ew. połykam Cię w całości jak mój pies). Ogólnie jestem miła, chociaż... jak ktoś mnie zdenerwuje to nie ręczę za siebie (nie no xD). Poczucie humoru mam, czasem jest ono ponure, więc wyrozumiałości dobry człowieku ;) To, że jestem Adminem, nie znaczy, że jestem bez serca. Może jest ono głęboko zakopane, ale jest.
Wygląd: Nie wielkiego wzrostu blondynka, chodząca z warkoczami, kucykiem lub rozpuszczonymi włosami. Dzięki temu opisowi raczej na ulicy mnie nie rozpoznasz. Szczupła. Inna niż reszta - mam swój rozum.
Inf. dodatkowe: Pff...  co by napisać... Ogólnie lubię kilka zwierząt. Jednymi z nich są wilki, psy, konie... może jeszcze harpia wielka i inne. Jestem na kilku forach, grach. Imię mojego psa na razie pozostanie tajemnicą. Znużona codziennością. Kochająca swoją klasę z całego serca. Więcej Ci nie potrzebne, uwierz ;)
Powrót do góry Go down
https://envelope.forumpl.net
 
E.V.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Envelope :: O Nas - Informacje potrzebne na forum :: Userzy-
Skocz do: